Call_Back
Наші послуги
Перевезення негабаритних та габаритних вантажів по Україні ✔ Кращі ціни на перевезення вантажів від компанії "Спецбудтехніка 1" ✔ Власний автопарк ✔ Досвідчені водії ✔ Дотримання термінів
Компанія "Спецбудтехніка 1" надає послуги з буріння і вдавленню паль будь-якої складності в Одесі ➜ Власний автопарк із сучасною технікою ➜ Досвід роботи в даній сфері - більше 10-ти років
Компанія "Спецбудтехніка - 1" виконує роботи по монтажу і демонтажу баштових кранів по Одесі і області ➣ Великий автопарк ➣ Гарантуємо якість робіт ➣ Працюємо офіційно
Професійне обслуговування та ремонт баштових кранів від компанії "Спецбудтехніка 1" ➣ Оперативна робота ➣ Даємо гарантію на всі види робіт ➣ Здаємо готовий проект в термін
Найвигідніша на земляні роботи ціна в компанії «Спецбудтехніка 1». Отримайте вигідну пропозицію прямо зараз.
Замовте вивезення грунту в компанії Спецбудтехніка 1. Вигідні тарифи на послуги вантажників та оренду спецтехніки. Працюємо в межах Одеси та області.
Компанія «Спецбудтехніка 1» виконує ущільнення грунту під фундамент і планування грунту бульдозером в процесі будівництва. Замовте послугу за вигідною ціною
Прибирання території від снігу екскаватором-навантажувачем приватної і прибудинкової території. Доступна в Одесі ціна на вивезення снігу з навантаженням.

Оренда спецтехніки та будівельної техніки в Одесі від cbtv

оренда спецтехніки Одеса
Компанія «Спецбудтехніка 1» активно сприяє розвитку дорожньої, будівельної та геологічної сфери, надаючи в оренду техніку і будівельне устаткування. Оренда спецтехніки в Одесі дозволяє замовникам раціонально розпоряджатися бюджетом і вирішувати поставлені завдання. Виконуємо замовлення 24 години на добу.

Компанія почала працювати на ринку більше 15-ти років тому і сьогодні стала лідером своєї галузі. Це підтверджує постійне розширення автопарку і збільшення замовників. Ми працюємо за принципом: надати комплексний сервіс клієнтам і забезпечити супроводжуючими послугами. До нас звертаються як приватні замовники, так і найбільші будівельні компанії, більша частина яких приходить за рекомендаціями.

Оренда будівельної техніки передбачає:

 • Доставку будівельного обладнання замовнику;
 • Надання послуг оператора-машиніста;
 • Повну заправку транспортного засобу;
 • Регулярний технічний огляд;
 • Після закінчення робіт повернення техніки в автопарк.

ТОВ «Спецбудтехніка 1» надає великий вибір спецтехніки для якісного виконання розвантажувально-навантажувальних і монтажно-будівельних робіт. Це вибір сучасних підприємців, який дозволяє економити два важливих ресурса - час і гроші.

Спецтехніка, яку ми надаємо в оренду, має такі показники:

 • Економічне споживання палива;
 • Висока функціональність;
 • Хороша зносостійкість.

З огляду на умови експлуатації, перераховані вище якості є особливо цінними. Орендуючи спецтехніку, ви будете впевнені, що вона не підведе в потрібний момент і дозволить виконати всі завдання.

Коли потрібно взяти техніку в оренду?

Динамічний розвиток будівельної галузі вимагає використання спеціального обладнання і техніки. Купувати їх економічно невигідно і дорого. Матеріальних витрат вимагає не лише саме придбання, але і подальше утримання спецзасобу.

Спецтехніка в оренду - це оптимальне рішення, коли потрібно одноразово скористатися технікою. При цьому не менш важливо знайти компанію, яка надасть не тільки конкурентну ціну, але і гарантує якість техніки.

ТОВ «Спецбудтехніка 1» має великий автопарк спецтехніки, досвідчених операторів і надає першокласний сервіс обслуговування.

Переваги оренди:

 • Великий автопарк: каток, бурові машини, автомобільні та баштові крани, навантажувачі, генератори, компресори, самоскиди, автотягачі, самоскиди, гусеничні крани і т.д.
 • Розумна економія. Вам не потрібно купувати дорогу техніку і ламати потім голову, де її тримати і витрачати гроші на обслуговування.
 • Жодних зайвих клопотів. Орендували, використали, повернули. Вам не потрібно буде шукати місце, де тримати техніку і як за нею доглядати.

Наша компанія активно розширює сферу діяльності, тому сьогодні можлива оренда будівельного обладнання в Одесі, Києві, Харкові, Донецьку та інших областях. Детально про регіони доставки дізнайтеся у менеджера компанії за телефоном (048) -770-18-85 або (048) -704-03-01.

Замовляючи техніку у нас, ви можете бути впевненими, що в призначений час ви отримаєте потрібний вид спецтехніки повністю в робочому стані і при необхідності з оператором транспортного засобу. Після закінчення роботи ми самостійно відвеземо техніку в автопарк.

Будемо раді стати вашим помічником, і розраховуємо на довгострокову співпрацю.
Орендувати техніку можна за телефоном або замовивши зворотний дзвінок.

CBTV Аренда строительной техники в Одессе
Одеса
вул. Остапа Вишні, 1