Call_Back

Послуги

Вивіз будівельного сміття

вивіз будівельного сміття одеса ціни
Вивіз будівельного сміття недорого в Одесі

Потрібно вивезти будівельне сміття? Доручіть це фахівцям! Компанія «Спецбудтехніка 1» виконує роботи з вивезення сміття по Одесі і селищу Котовського в будь-який день тижня, пропонуючи конкурентні по місту на вивезення будівельного сміття в Одесі ціни. Ми маємо дозвіл на транспортування відходів на полігони, де вони утилізуються. Послуги, які ми надаємо, виконуються на разовій або довгостроковій основі.

Будівництво, демонтажні роботи закінчуються великою кількістю будівельного сміття. І від нього потрібно правильно і вчасно позбутися, щоб звільнити місце для інших робіт. У це поняття входить будівельне сміття, стара побутова техніка, віконні рами та двері тощо.

Як ви знаєте, закон забороняє використовувати побутові контейнери і сміттєпровід під викидання великогабаритного та будівельного сміття. Інакше за це доведеться заплатити великий штраф.

Компанія «Спецбудтехніка 1» здійснює вивіз будівельного сміття недорого, використовуючи спеціальну вантажну техніку, доручаючи цю роботу досвідченим вантажникам.

Що ми розуміємо під поняттям будівельне сміття?

  • Залишки після демонтажу дверних отворів, стін, кахлю, підлоги;
  • Залишки після розбору старих будівель: скло, з/б конструкції, цегла, метал, дерево;
  • Старі меблі, побутова техніка і т.д.

Вивіз будівельного сміття в Одесі - актуальна і затребувана послуга. Будівництво нових будівель, демонтаж старих йде повним ходом. Будівельні організації та самі жителі зацікавлені в швидкому вирішенні проблеми будівельного сміття, і наша компанія своєчасно надає необхідну допомогу.

Вивіз будівельного сміття здійснюється на міське звалище при суворій відповідності вимогам законодавства.

Чому одесити доручають вивезення будівельного сміття компанії «Спецбудтехніка 1»?

  • Надаємо всі види послуг з вивезення будівельних відходів;
  • Маємо в своєму розпорядженні великий автопарк, щоб оптимально підібрати техніку під потрібний обсяг сміття і оптимально вирішити поставлене завдання: газелі, автокрани, екскаватори, самоскиди, КамаАзи, ЗІЛи, які мають металеві контейнери для сміття.
  • Працюємо 24 години на добу, без обідів, вихідних і свят;
  • Рішення складних і нестандартних завдань;
  • Вигідна на вивезення будівельного сміття вартість.

Ціни на вивіз будівельного сміття

Дізнатися ціну послуги на ваше замовлення ви можете у наших диспетчерів, зателефонувавши за номерами (048) 770 18 85 та (097) 094-16-85.

Економте час - доручіть вивезення сміття фахівцям!

Після ремонту та будівництва залишилося багато сміття? Хочете швидко очистити приміщення, але не знаєте, з чого почати? Почніть з дзвінка в нашу компанію. Ми активно співпрацюємо з приватними і державними замовниками, надаючи після закінчення робіт чисто прибране приміщення. Будемо раді допомогти вирішити вашу проблему швидко і якісно.

СПЕЦТЕХНІКА:

CBTV Аренда строительной техники в Одессе
Одесса ул. Остапа Вишни, 1