Call_Back

Послуги

Послуги оренди спецтехніки: дешевше орендувати, ніж купувати!

ТОВ «Спецбудтехніка 1» пропонує послуги оренди спецтехніки для виконання ремонтних та будівельних робіт. Оренда спецтехніки дозволяє заощадити кошти, до того ж немає необхідності обслуговувати техніку і хвилюватися про її стоянку. Крім послуги оренди спецтехніки, ми пропонуємо також допомогу машиністів-операторів і повністю заправляємо техніку.

Пропонуємо: послуги спецтехніки - не єдине, чим ми займаємося. Крім цього ми здійснюємо такі роботи:

услуги спецтехники

  • Виїмка та вивезення грунту;
  • Послуги демонтажу стін і старих будівель;
  • Вивіз будівельного сміття;
  • Земляні роботи;
  • Прибирання і вивезення снігу, чистка дахів;
  • Копання котлованів;
  • Ущільнення грунту;
  • Послуги автогідропідіймача;
  • Вертикальне планування грунту і сипучих матеріалів;
  • Інші послуги.


Пропонуючи послуги будівельної техніки, з кожним клієнтом ми підписуємо договір, де прописуємо всі нюанси співпраці. Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу і високий технічний сервіс. До ваших послуг менеджери, які проінформують щодо будь-якого питання оренди обладнання і техніки, а також подальшої співпраці.

Послуги по вивезенню будівельного сміття

Будівельні і ремонтні роботи передбачають після себе наявність будівельного сміття в великому обсязі. Це можуть бути металеві відходи, цегла, каміння і залишки інших будівельних матеріалів. Щоб продовжити виконання інших робіт, потрібно позбутися від сміття, але своїми силами це зробити важко і дорого.

Компанія «Спецбудтехніка 1» візьме рішення цього питання на себе, збере все сміття, вивезе його на спеціальні майданчики, де воно буде правильно утилізоване.

Очищення території від снігу

Смена климата привела к тому, что снег выпадает вопреки прогнозам синоптиков и, как обычно, коммунальщики к стихии оказываются неготовыми. В большом количестве снег может парализовать жизнь города, поэтому нужно вовремя приступить к уборке территории. При этом обычной лопаты будет недостаточно. Мы располагаем автопарком специальной техники и обученных людей, которые в короткие сроки очистят любую территорию от снега и наледи, а крышу от сосулек.

Земляні роботи: особливості виконання робіт

Наявність бульдозерів, екскаваторів, навантажувачів і самоскидів дозволяє оперативно і якісно виконувати земляні роботи: планування грунту і сипучих матеріалів, копку котлів і котлованів, виїмку і вивіз грунту і т.д.

Запорука якісного виконання роботи - робота монтажних бригад, кожен член якої має великий досвід і розуміє покладену на нього відповідальність

Кваліфіковані монтажні бригади - це основа компанії. Саме вони виконують монтажні та демонтажні роботи, ремонтують і налагоджують прилади безпеки, здійснюють технічне обслуговування будівельної техніки. Всі роботи здійснюються в терміни, прописані в договорі, чітко дотримуючись технологій і вимог правил безпеки.

Послуги будівельної спецтехніки включають монтаж і демонтаж баштових, пневмоколісних і гусеничних кранів, а також їх транспортування на об'єкт і з об'єкта.

Ущільнення грунту

Ущільнення грунту - це наступний етап після зведення насипів. Вони потрібні для того, що знизити водонепроникність і збільшити несучу здатність грунту. Фахівці компанії за роки роботи спробували різні способи ущільнення грунту і практикують найефективніші.

Спецтехніка послуги від ТОВ «Спецбудтехніка 1»: правильне бізнес рішення. Економія часу та коштів

Наша компанія має налагоджений механізм роботи і пропонує потужну матеріально-технічну базу і штат фахівців. Завдяки цьому ви виконуємо замовлення будь-якої складності, згідно з термінами.

Якщо вас цікавлять послуги автокрана в Одесі, оренда автовишки, прибирання будівельного сміття або інші види робіт, коли потрібна спецтехніка і досвідчений оператор, телефонуйте нам.

Вигідні тарифи, здача об'єкта точно в термін.

Шаблони Документів:

CBTV Аренда строительной техники в Одессе
Одеса
вул. Остапа Вишні, 1