Call_Back

Послуги

Виїмка та вивезення ґрунту

вивезення грунту вартість
Виїмка та вивезення ґрунту вартість в «Спецбудтехніка 1» - доступна для кожного клієнта!

Компанія «Спецбудтехніка 1» здійснює навантаження ґрунту, вивезення ґрунту і подальшу його утилізацію. Працює з будівельними організаціями та приватними особами. Ми маємо в своєму розпорядженні власний автопарк вантажної техніки, що дозволяє швидко вирішувати завдання по очищенню заданого периметра. На вартість вивезення грунту впливає складність роботи, але зазвичай ціна доступна для кожного клієнта.

Земляні роботи будь-якого масштабу передбачають вивезення грунту і його подальшу утилізацію. Після риття котлованів під будівництво багатоповерхового будинку утворюються кубометри землі, глини і піску, які потрібно вивезти з будівельного майданчика. Щоб ґрунт не заважав проводити потрібні роботи, варто заздалегідь подбати про те, хто і коли його буде вивозити і утилізувати.

Коли потрібно вивозити грунт?

  • Коли встановлюються огорожі;
  • При розбивці будівельних конструкцій;
  • Коли йде дорожнє, магістральне і міське будівництво;
  • Коли закінчені будівельні роботи;
  • У процесі підготовки траншей і котлованів на початковому етапі будівництва.

Компанія «Спецбудтехніка 1» здійснює вивіз ґрунту на замовлення в будь-який час і в будь-якому обсязі, використовуючи спецтехніку і маючи всі потрібні дозволи.

У нашому автопарку будівельна спецтехніка високої продуктивності, і яка управляється кваліфікованими операторами.

Ціна на виїмку ґрунту, порядок проведення ґрунтових робіт

Підсумкова на вивезення ґрунту самоскидами ціна залежить від таких факторів:

  • Рівень забрудненості ґрунту;
  • Місцезнаходження об'єкта;
  • Складність роботи.

У будь-якому випадку ціна робіт буде в рази вигідніша, ніж придбання і утримання техніки для компанії, яка виконує такі роботи одноразово або періодично. До того ж вам не доведеться виплачувати заробітну плату співробітнику і тримати в штаті свого вантажника.

Дізнайтеся більше про тарифи та умови оренди, зателефонувавши нам за вказаними номерами. Будемо раді допомогти вам знайти правильне вирішення питання, зберігши ваші гроші і час.

СПЕЦТЕХНІКА:

CBTV Аренда строительной техники в Одессе
Одеса
вул. Остапа Вишні, 1