Call_Back

Послуги

Буріння та вдавлювання свай

Буріння та вдавлювання свай

Буріння і вдавлення паль під фундамент

Компанія "Спецбудтехніка 1" надає послуги буріння та вдавления свердловин та паль під фундамент. Ми працюємо на території всієї  України, залучаючи для роботи  тільки кваліфікований персонал. Використання високопродуктивних бурових установок дозволяє розробляти свердловини навіть на дуже складних грунтах глибиною від 15 метрів і потрібного замовнику діаметра.

Ви можете прямо зараз замовити зворотний дзвінок, щоб замовити буріння і вдавлення паль, а також проконсультуватися стосовно ціни послуги для вашого індивідуального випадку.

Коли необхідно буріння паль під фундамент?

Те, наскільки грамотно було закладено фундамент, впливає на якість будівництва в цілому. І в цьому випадку особлива роль відводиться застосуванню технології вдавлення паль. Вона активно застосовується для підготовки міцної основи важких конструкцій і багатоповерхових будинків, зведених на грунтах з особливостями. Використання такого методу дозволяє заощадити кошти на осушенні грунту і інших земляних роботах.

Як ми вже сказали, міцний фундамент — це важливий і початковий етап зведення будь-якої будівлі. І фундамент на буронабивних палях вважається найбільш надійним. Таку технологію можна застосовувати при спорудженні будівлі будь-якого типу і при будь-якій погоді.

Компанія "Спецбудтехніка-1" виконає роботу будь-якої складності. Вдавлювання і буріння паль — один з провідних напрямків нашої діяльності і для отримання потрібного результату у нас є все необхідне:

 • Власний автопарк із сучасною технікою.

 • Штат операторів високого рівня кваліфікації.

 • Досвід роботи в даній сфері більше 10-ти років.

 • Тисячі задоволених клієнтів по всій Україні.

 • Тисячі надійно зведених споруд на палях.

Коли буріння під палі є найбільш актуальним рішенням?

 • немає можливості провести масштабні земляні роботи.

 • роботи будуть проведені на слабких грунтах, які схильні до спучування.

 • потрібно звести малоповерхові об'єкти.

 • близько розташовані інші будинки.

 • планується будівництво на глинистих ґрунтах.

 • будівництво потрібно починати якомога швидше.

 • регіон знаходиться в високої сейсмічної активності.

Фундамент на палях все активніше використовується в будівництві виробничих будівель і заміських котеджів. Завдяки його універсальності, швидкомонтованості і прийнятній вартості — будівельні компанії віддають перевагу саме йому.

Буріння паль під фундамент — це важлива частина великого проекту, і саме від неї залежить надійність і цілісність майбутньої будови. Компанія "Спецбудтехніка-1" більше 10-ти років виконує бурильні роботи по всій Україні. Ми пропонуємо буріння і вдавлення паль за демократичними цінами і гарантуємо якість робіт.

Що стосується ціни буріння, то вона формується на підставі таких чинників, як віддаленість об'єкту, складність проекту, параметри свердловини і особливості грунту.

"Спецбудтехніка 1" — надійний партнер! Ми маємо ліцензію на виконання будівельних робіт і пропонуємо широкий вибір спецтехніки та досвідчених операторів.


Спецтехніка:

 

CBTV Аренда строительной техники в Одессе
Одеса
вул. Остапа Вишні, 1