Call_Back

Послуги

Ущільнення грунту під фундамент

уплотнение грунта под фундамент
Ущільнення грунту під фундамент - це один з важливих етапів створення фундаменту під житловими будинками. Головна мета - зробити так, щоб контакт між фундаментом і грунтом був максимально щільним, а також, щоб грунт був підготовлений для подальшого будівництва.

Існує 2 види ущільнення:

  1. Поверхневе - на півтора-два метри;
  2. Глибинне - більш ніж на два метри.

У будівництві між риттям котловану і заливкою фундаменту час має бути максимально скорочено. Це захищає грунт від розм'якшення під дощовими водами, які можуть зменшити його несучу здатність.

Існує кілька способів ущільнення грунту під фундамент. Для цього використовується:

  • Потужна техніка на 2-3 тонни, яка ущільнює грунт на 2-2,5 метра;
  • Віброкатки, які ущільнюють грунт на один метр;
  • Пневматичні трамбування для ущільнення на 10-20 см;
  • Молот масою в дві тонни, який ущільнює грунт до півтора метра.

Планування грунту бульдозером

Вирівнювання земельної ділянки - це також важливий етап будівництва, для здійснення якого потрібно скористатися спеціальною технікою, такою як бульдозер. З його допомогою можна вирівняти рельєф, надати потрібну форму, щоб проводити такі заходи технічного плану і привести ділянку у відповідність до дизайнерських вимог.

Бульдозер - це вид спецтехніки, головне призначення якого полягає в здійсненні транспортно-землерийних робіт. Техніка оснащена шарнірно-укріпленим ножем, яким він зрізає і згодом переміщує грунт.

Необхідне ущільнення і планування грунту? Доручіть це фахівцям компанії «Спецбудтехніка 1»

Не варто доручати роботу з фундаментом вашого майбутнього будинку «бригаді допоміжних робітників» з метою заощадити гроші. Вони не зможуть впоратися з вирішенням цього завдання швидко і якісно, як це зроблять наші фахівці за допомогою відповідної техніки.

Якісний фундамент - це основа вашого міцного і надійного будинку. Якщо ущільнення грунту буде проведено неякісно, це призведе до просідання грунту.

«Спецбудтехніка 1» - проводимо роботи по ущільненню та планування ґрунту

Наша компанія довгий час працює в сфері будівництва. За цей час ми здобули репутацію надійного і сумлінного підрядника, який якісно виконує всі зобов'язання, зазначені в договорі.

  • Основа ділових відносин - це чесність, відповідальність і повага до наших замовників;
  • Гарантуємо своєчасне виконання роботи в зазначені в договорі терміни;
  • Над вирішенням завдання працюють професіонали, які виконують всі види землекопних робіт.

З нами вигідно і зручно працювати. Ми працюємо тільки за договором, фіксуємо ціни в гривнях і допомагаємо вирішувати питання будь-якої складності.

Щоб замовити техніку або проконсультуватися з даного питання, телефонуйте за номером (048) 770 18 85 та (097) 094 16 85.

СПЕЦТЕХНІКА:

CBTV Аренда строительной техники в Одессе
Одеса
вул. Остапа Вишні, 1