Call_Back

Послуги

Земляні роботи

земляні роботи ціна
Земляні роботи: риття котлованів і траншей

Успішне будівництво вимагає добре підготовленого майданчика. І не важливо, про який тип споруди йде мова - про приватний будинок або величезний торговий центр. Перше завдання, яке стоїть перед будівельною компанією - це забезпечити повністю зачищений грунт.

Компанія «Спецбудтехніка 1» здійснює земляні роботи ціна яких не єдина перевага. Ми гарантуємо дотримання термінів, прописаних в договорі, і надаємо якісний результат.

Ми виконаємо весь комплекс робіт, який:

  • Підготує підґрунтя під будівництво будь-якого типу споруди;
  • Позбавить від сміття на ділянці, дерев і рослинності;
  • Розробить котлован, щоб прокласти комунікації.

У нашому штаті тільки досвідчені фахівці, які можуть впоратися з будь-якою поставленою задачею, навіть найскладнішою і нетривіальною. Плюс в автопарку є вся необхідна спецтехніка, яка дозволяє прискорити процес роботи і отримати потрібний результат.

Етапи земляних робіт

  • Дослідження і розробка грунту;
  • Риття котлованів і траншей;
  • Вивіз сміття та залишків землі;
  • Благоустрій території;
  • Зворотня укладка;
  • Ущільнення грунту.

У разі необхідності ми порекомендуємо фахівців з геодезії, які допоможуть вирішити питання при проектуванні будівництва.

Чому важливо доручити виконання земляних робіт фахівцям?

Земляні роботи вважаються початковим етапом будь-яких будівельних робіт, які передують укладанню фундамента. Від того наскільки вони якісно виконані буде залежати і якість всього будівництва. Для цього використовують спецтехніку - екскаватори та самоскиди. 

Наша компанія вже давно зарекомендувала себе як надійного і перевіреного партнера, що пропонує адекватні розцінки на земляні роботи і може поручитися за якісний результат. В Одесі будівництво будинків розвивається активними темпами. Кожен сезон здаються нові сучасні і комфортабельні будинки, тисячі сімей знаходить нове житло і багато в чому зручність їхнього життя залежить від якості земляних робіт, які були виконані на початковому етапі будівництва.

Якість - результат роботи досвідченої команди

У нашому штаті немає випадкових людей. Кожен член команди повністю розуміє відповідальність, яка перед ним стоїть і відповідає за свою ділянку роботи. Ми виконуємо всі види земляних робіт: копання котлованів і траншей, знесення будівель під зведення нових, вивозимо ґрунт і надаємо всі документи на його розміщення. Використання імпортних екскаваторів, бульдозерів і самоскидів дозволяє здешевлювати вартість земляних робіт і підвищувати якість.

Дізнайтеся вартість земляних робіт для вашої ділянки прямо зараз, зателефонувавши за номерами (048) 770 18 85 та (097) 094-16-85. Наш менеджер проконсультує з усіх питань і допоможе підібрати оптимальне рішення.

СПЕЦТЕХНІКА:

CBTV Аренда строительной техники в Одессе
Одеса
вул. Остапа Вишні, 1